Pomoc dla budowy systemu chłodzenia wodą
#8

Mimo, że jestem szczęśliwy, że chcesz skoczyć do wody ... niestandardowe chłodzenie sceny Oczywiście, te jasne rurki z kolorowym płynem wygląda świetnie z niestandardowym oświetleniu. są to co nazwałem sztukę ... co nigdy nie miałem dryg do i zawsze zrównoważyć korzyści i wygodę zrobić pewną umiarkowaną oc na moim CPU i do tej pory i skoczył z wież powietrza, które wypacza deski ... AIO do zestawu EKWB . czuje satysfakcję , aby zobaczyć swój procesor nie uderzył w barierę termiczną o dużym obciążeniu ale nowymi ... że może być wypróbowanie OC'ing i WC ... kupić przyzwoitej wielkości AIO ... czy można sobie na to pozwolić , aby te rozszerzalne Aios jak seria EK drapieżników lub swiftechs Inną rzeczą, aby pamiętać, że trzeba odsyłacza swoje wybory wypadek ... zaplanować czynności starannie wykonywać swoją pracę domową
Reply


Messages In This Thread
Pomoc dla budowy systemu chłodzenia wodą - by peacemakerkimi - 16 Feb 2017, 09:18 AM
RE: Pomoc dla budowy systemu chłodzenia wodą - by paul.william.reilly - 16 Feb 2017, 09:19 AM
RE: Pomoc dla budowy systemu chłodzenia wodą - by bennie1025 - 16 Feb 2017, 09:20 AM
RE: Pomoc dla budowy systemu chłodzenia wodą - by newcompanyface - 16 Feb 2017, 09:20 AM
RE: Pomoc dla budowy systemu chłodzenia wodą - by senthilprabhu.ind - 16 Feb 2017, 09:22 AM
RE: Pomoc dla budowy systemu chłodzenia wodą - by timmothy1241 - 16 Feb 2017, 09:23 AM
RE: Pomoc dla budowy systemu chłodzenia wodą - by icedragon136 - 16 Feb 2017, 09:29 AM
RE: Pomoc dla budowy systemu chłodzenia wodą - by dwiwahyupras - 16 Feb 2017, 09:30 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)