[ Porady prosimy ] cieczą i wentylatora plusy
#1

Używam H110i i znaleźć akcji Corsair SP140L dość głośny nawet w trybie zrównoważonym, gdy obciążenie wzrośnie i podkręca. Przyznane mogę ustawić krzywą wentylatora tak, że nigdy nie przekroczy 1500 obrotów na minutę, aby uczynić go bardziej znośnym, ale potem wykonanie ma trafienie. Mogę zapytać, jakie są dobre mm wentylatory 140, które obecnie nie są zoptymalizowane dla rad niczym H110i?   Ponadto, skoro jesteśmy przy temacie fanów, jakie są dobre wentylatory 140 mm dla sprawy? Używam FD Define S, więc fani w przednim wlocie 3 mają ciągnąć przez filtr, dolny wentylator musi ciągnąć się przez filtr też, a tylny wentylator wyciągowy musi dmuchać przez ruszt. Czy wynika, że gdy istnieją "przeszkody", takich jak te, wentylatory, zoptymalizowanych dla ciśnienia statycznego lepiej nadają się do tego zadania? Nie ma sensu, aby istniała jakaś fan zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza następnie, ponieważ nie ma scenariusza mogę myśleć, gdzie wentylator wykorzystywany do chłodzenia komputera nie posiada kratka, filtr albo coś albo przed lub za nimi.   Również dla zawodowców WC, w jaki sposób należy zamontować rad? Czytałem gdzieś, że do montażu w przednim wlocie (Push) jest lepiej jak używasz chłodnego powietrza z otoczenia do uruchomienia nad rad, ale gdy testowałem go, stwierdziliśmy, że zamontowanie jej w górę spalin (Push), dał mi lepiej temperatury. Jakie są Twoje wnioski? Ponadto, nie push-pull naprawdę pomóc?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)