Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Wdzięczni, jeśli ktoś byłby w stanie rzucić światło na mój temat.   Biegnę dwa routery (Asus RT-AC68U i Asus RT-N66U) w moim domu.   Głównym router Asus RT-AC68U, który jest skonfigurowany z 192.168.1.1 i DHCP włączony tryb uruchamiania routera bezprzewodowego. Wiąże się to z ONT, która biegnie do portu WAN routera.   W moim pokoju, Asus RT-N66U jest podłączony do głównego routera za pomocą kabla LAN do portu 1. Jest on skonfigurowany z 192.168.1.2 z DHCP wyłączone i działa jak w trybie Wireless Router, jak również. Z portu 2, jest on podłączony do laptopa żony. Na porcie 3, mam kabel 5 metrów CAT6 które kupiłem od Challengera podłączyć do mojego MacBooka Pro. Jednak problem jest na porcie 3, w którym nie jestem w stanie uzyskać dowolny adres IP i mój MacBook Pro wskazuje, że nie jest podłączony do sieci Ethernet.   Początkowo myślałem, że to problem z kablem 5 metrów, stąd poszedł, aby spróbować go z głównego routera na moim MacBooku i to działa. Jednak z powrotem do pokoju, nie jestem w stanie uzyskać dowolny adres IP z punktu LAN. Ten sam problem pojawia się po podłączeniu kabla do laptopa żony. Jednak 2 port jest nadal działa bez zarzutu, jak i bezprzewodowych.   Tak więc, nie mam pojęcia, co było problemem i mam nadzieję, że będę w stanie uzyskać pomoc na ten temat tutaj.   Z góry dziękuję!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)