Monitorowanie robi wykrywa wejście procesora
#1

Cześć wszystkim,   Mam ten problem z moim pulpicie miesięcy i nie może go naprawić. Mam nadzieję, że ktoś tutaj może mi pomóc z tym. Z góry dziękuję.   Więc większość czasu mogę przełączyć na moim komputerze, nie będzie to normalny krótki sygnał dźwiękowy, chwilę później, słyszę dźwięk wykonany, gdy mamy do logo Windows (tylko dźwięk można usłyszeć, monitor pozostaje wyłączony), a następnie i ten komunikat   "Wprowadzanie trybu oszczędzania energii"   Po naciśnięciu ikony menu monitora, to mówi "Nie ma żadnego sygnału pochodzącego z komputera. Naciśnij dowolny klawisz na klawiaturze lub myszy, aby go obudzić Aby ponownie przycisk monitora zmienić na inną prasy źródła sygnału "   Mam znajomego, który kupił ten sam monitor ze mną i już prawie ten sam problem. Ale dla jego sprawy, jego monitora robi włączyć kiedykolwiek. Kopalnia nie włącza się jak jeden z 30 razy próbowałem. Czasami okazuje się, że nawet w pierwszym podejściu   A w czasach, kiedy uda mi się włączeniem. Karta graficzna katastrofy wielokrotnie przy różnych okazjach, kiedy filmy / gry są odtwarzane   im przy użyciu wejścia DVI-D   Czy ktoś wie co się dzieje?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)