Homeplugs nagle zepsuł ?
#1

Witam wszystkich, jestem obecnie za pomocą tego zestawu TL-PA211KIT - Witamy na stronie TP-LINK   Kupione około miesiąca z powrotem Cyberactive Yishun do 50 ~ 60 SGD IIRC. Działało pięknie aż do dzisiaj.   nadal pracuje w nocy, ale nagle po południu, mój HomePlug nie będzie łączyć się z internetem.   tylko włączyć do HomePlug byłby pierwszym lekkie (jeden power), a po krótkim czasie będzie to w końcu zacznie migać.   Kiedy mogę zmienić HomePlug do mojego laptopa, trzecie światła zapalają się i szybko migać, ale wciąż jest w stanie uzyskać dostęp do dowolnego połączenia internetowego.   Nie ma twardy reset - parowanie tylko do tego i ja "; ve próbowaliśmy go niezliczoną ilość razy. Kiedy próbuję za pomocą programu narzędziowego, który przyszedł z homeplugs, pojawia się komunikat "Nie można wykryć tego urządzenia".   Czy moje homeplugs być uszkodzony? To było mniej niż miesiąc.   Jeśli jest to zauważyć, właśnie zmieniłem kartę graficzną dziś. Nie wiesz, w jaki sposób mogłyby wpłynąć na to, ale wciąż.   Czy to możliwe, że gniazdo ethernet na moim mobo jest uszkodzony?
Reply


Messages In This Thread
Homeplugs nagle zepsuł ? - by arcticwolf248 - 28 Nov 2016, 12:14 PM
RE: Homeplugs nagle zepsuł ? - by bballermj - 28 Nov 2016, 12:14 PM
RE: Homeplugs nagle zepsuł ? - by majormaxillary - 28 Nov 2016, 12:15 PM
RE: Homeplugs nagle zepsuł ? - by asdfwerj42 - 28 Nov 2016, 12:16 PM
RE: Homeplugs nagle zepsuł ? - by aroy.gil - 28 Nov 2016, 12:17 PM
RE: Homeplugs nagle zepsuł ? - by rhcarrj - 28 Nov 2016, 12:20 PM
RE: Homeplugs nagle zepsuł ? - by boy.lover37 - 28 Nov 2016, 12:20 PM
RE: Homeplugs nagle zepsuł ? - by viravasova - 28 Nov 2016, 12:21 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)