[ Potrzebujesz porady ] martwy piksel na monitorze Asus
#1

Ostatnio kupiłem monitor 32-calowy Asus 4K z SITEX. Zapłaciłem 2000 SGD dla niego. Model jest Asus PA328Q.   Wyświetlacz jest oszałamiająca, moim zdaniem, ale od wczoraj (3 dni od daty zakupu), zauważyłem martwych pikseli na panelu. I skontaktowaliśmy Asus (jeszcze bez odpowiedzi), ale z moich własnych badań, wydaje się, że musi mieć co najmniej 6 lub więcej martwy piksel przed Asus zrobi wszystko abt niego.   Więc moje pytanie brzmi: 1. Co robicie, gdy to się stało do dolara wyświetlaczu 2000 Asus zdecydował się grać "punk"? Użyłem słowa "punk", bo, szczerze mówiąc, myślę, że to opóźniony polityki. Jest to niewątpliwie wada produkcyjna, ale muszą to być znacznie bardziej uszkodzona, zanim zrobią coś abt niego. Wyobraź zakup wysokiej klasy mechaniczne klawiatury z 1 Przycisk zepsute, a gwarancja wymaga co najmniej 2 lub więcej przycisk, aby być uszkodzona wcześniej zakwalifikować się do RMA.   2. Co mogę zrobić, aby złagodzić coś takiego dzieje się w przyszłości przy zakupie wyświetlacz? Powrót na SITEX, poprosiłem, aby zasilić monitor dla mnie skontrolować martwych pikseli, ale został odrzucony. Czy wy normalnie by sprawdzić wyświetlacz przed zakupem? Albo jest mój wniosek z prośbą o zbyt wiele?   3. Czy prawo cytryny zastosowanie do takiej sytuacji? Chciałbym zwrócić go z powodu niezadowalających wyników.   Dzięki!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)