Kwestie modem kablowy
#1

Dwa tygodnie temu i nie było w stanie surfować po sieci . Moja diablo 3 uzyskać całkowitą dc .   Ran test prędkości , to działa tylko przy 500Kbps do pobrania. 1Mbps dla przesyłać za pomocą Speedtest . A dla utilities.starhub.com cant nawet odczytać prędkość niego.   Tak więc moje pierwsze myśli , które przychodzą mi do głowy było to, że router może być uszkodzona. Spróbowałem więc bezpośrednie połączenie z modemu do komputera . Wydaje się w porządku. Dobry. No spadek prędkości pobierania. Powołani w SH . Domagaj je wysłać technika dół. Oni przyszli. I odeszli bez robienia czegokolwiek. Tylko poprzez gromadzenie logów i wysłać ping do SH . Twierdzi, że ich związek isnt uszkodzony. Wszystko jest dobrze. Po pewnym czasie próbowałem łączący go z powrotem do mh routera. Jej ten sam problem .   Wczoraj miałem dosyć. Poszedł po routera . Zmiany i ponownie skonfigurować router. Problem nadal utrzymywać.   Czy to możliwe, że modem jest uszkodzony? Poprosiłem SH , wspominają , że muszę zapłacić za wymianę modemu.
Reply


Messages In This Thread
Kwestie modem kablowy - by ricko.zaky - 13 Dec 2016, 12:46 AM
RE: Kwestie modem kablowy - by ars.repetita - 13 Dec 2016, 12:47 AM
RE: Kwestie modem kablowy - by sudipc2008 - 13 Dec 2016, 12:47 AM
RE: Kwestie modem kablowy - by feigheryg - 13 Dec 2016, 12:48 AM
RE: Kwestie modem kablowy - by vupynulaw - 13 Dec 2016, 12:49 AM
RE: Kwestie modem kablowy - by rinjanijelek - 13 Dec 2016, 12:49 AM
RE: Kwestie modem kablowy - by jada717 - 13 Dec 2016, 12:50 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)