niektóre zagadnienia dotyczące Wifi.
#1

chciałbym zapytać czy ktoś wie, co wpływa na wytrzymałość WiFi / Połączenie   cos w lokalu żyłem, mój obszar sypialni jest najgorsze miejsce do wykorzystania WiFi dostał się potwierdziły ten fakt, kiedy moja rodzina uaktualnienia do włókien (Singtel) technik powiedzieć, ze względu na niego również zainstalować terminal i router w jednym bloku mój obszar sypialnia, co jest między innymi sypialni, spiżarni i WC ma najgorszą łączność.     Ja również zauważyć, że czasami, kiedy deszcz moja siła Wifi / prędkość spada w dół .. czasem nawet sygnał ..     faktycznie technik Singtel powiedzieć, że jeśli chcę, mogę się "booster" co miał na myśli "booster"? Wzmacniacz sygnału?     Addtional uwaga: od poniedziałku sygnał jest naprawdę bardzo źle Nawet jak jestem w zasięgu 1m od routera (który jest w salonie) ja się tylko jak 2 ~ 3 barów siły sygnału   nie jestem pewien, czy jego pogoda w grę jeszcze raz, ale o niskiej sile sygnału, nawet jeśli im w salonie jest bardzo jialat   mam wywołać Singtel i poprosić ich, aby wymienić router?
Reply


Messages In This Thread
niektóre zagadnienia dotyczące Wifi. - by atlanta.boi.92 - 13 Dec 2016, 04:34 AM
RE: niektóre zagadnienia dotyczące Wifi. - by sudipc2008 - 13 Dec 2016, 04:35 AM
RE: niektóre zagadnienia dotyczące Wifi. - by rajivarora10 - 13 Dec 2016, 04:36 AM
RE: niektóre zagadnienia dotyczące Wifi. - by majormaxillary - 13 Dec 2016, 04:37 AM
RE: niektóre zagadnienia dotyczące Wifi. - by blogonlinez03 - 13 Dec 2016, 04:38 AM
RE: niektóre zagadnienia dotyczące Wifi. - by gms1067 - 13 Dec 2016, 04:39 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)