Słuchawki odtwarzanie dźwięku tylko z jednej strony
#1

Witam wszystkich, kupiłem pc zwyczaj budowania z komputera tematów w maju tego roku. Niedawno począwszy problem gdzie dźwięk gra tylko z jednej strony moich słuchawkach . Należy zwrócić uwagę jest to, że kiedy pociągnąć za przewód słuchawek abit i zapewniają pewne napięcie , dźwięk wyjdzie całkowicie z obu stron. ale kiedy zwolnić , dźwięk sięga tylko po jednej stronie .     Próbowałem rozebrać obudowę , ale nie mam wiedzy na temat instalacji , więc nie chcemy usunąć z niego nic , wszystko co zrobiłem było grzebać w nim, ale nic się nie stało .     pc motywy faktura stwierdza, że " Rozwiązywanie problemów będzie opłata w wysokości 40 $ za usługę " . co wydaje się dużo pieniędzy, aby zapłacić za to niewielki problem , więc tak naprawdę nie chcesz iść w dół i niech to zrobić.     Przetestowałem słuchawek na moim telefonie i innych urządzeń i nie ma problemu na tych urządzeniach. doceni każde rozwiązanie !! jeśli zajdzie taka potrzeba , mogę obniżyć urządzenie do sklepu, tak długo jak nie jest tak drogie. pomoc!!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)