SSD przestał działać , trzeba pobrać dane!
#1

Witam wszystkich, potrzebuję tu pomocy.   Mój Samsung 250GB SSD 840 EVO, który został uruchomiony system Windows 7 x64 na moim pulpicie niespodziewanie zmarł na mnie w tym tygodniu. To był tylko używany przez 8-9 miesięcy, a nawet szerzej.   Komputer nie uruchamia się go już (pokazy "Bootmgr brakuje" przy starcie), a to nie jest wykrywany w biosie albo (próbowałem różnych portów SATA do tego samego rezultatu).   Połączono go jako zewnętrznego dysku do innego komputera, a mimo że pojawił się jako standardowe urządzenie USB w Menedżerze urządzeń w obszarze powiadomień na pasku zadań nie pojawia się jako dysk w Eksploratorze.   Poszedł do zarządzania dyskami, gdzie jest wymieniony jako Disk 1, które jest znane i nie zainicjowany. Jednak miejsca na dysku nawet nie pokazać jako nieprzydzielone miejsce. (To nie jest moja, ale w zasadzie wygląda jak zdjęcie tutaj).   Próbowaliśmy kilka programów jak Partition Wizard i narzędzie do odzyskiwania EASEUS, ale ponieważ nie ma partycji, dysk może nawet nie zostać wykryte przez te narzędzia.   Naprawdę trzeba pobrać kilka plików z dysku, więc niektóre pomoc / sugestie będą bardzo mile widziane.   W przeciwnym razie, że mogę być na tyle zdesperowani, aby przejść do serwisu decovery danych, choć tak naprawdę tylko kilka dokumenty muszę, więc nie wiem, jak warto, że będzie. Ale wszelkie zalecenia byłby pomocny.   Z góry dziękuję!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)