Innej konfiguracji wiodąca do dziwnych odczytów
#5

stevecsy napisał: Jest to spadek wydajności na HomePlug, a także zależy od okablowania zasilania i hałasów w źródle zasilania. które można zobaczyć z testu 2 i 3. pozdrowienia Steve Uzgodnione z stevecsy. Że wydajność spadła. Jak mam prawie podobną sytuację jak u. Ale używam router Gigabit przekazywać sygnał i mam przynajmniej lepiej niż 30-40Mbps około 60Mbps (max). ONT-Router-HOMEPLUG-HOMEPLUG-Gigabit / SWITCH-KOMPUTER Mam alternatywę za pomocą ASUS EA-66N (LAN) adapter i stanie osiągnąć 97 do 103Mbps przy użyciu Speedtest i ping w ARD 5ms do 15ms (Max). ONT-router WiFi 5GHz (EA-66N) SWITCH -GIGABIT (opcjonalnie)-komputerowego Próbowałem przy użyciu innego adaptera bezprzewodowego TP-Link, Netgear podobnego, Belkin, DLINK i adapter Linksys N nawet z tymi z Dual Band: Max mogę to 75Mbps. Btw mój ruter I`m użyciu jest RT-U66N. Nie reklamuje ASUS jest tak, że mam parę przełącznik N Router równych w stanie zakończyć z wykonywaniem go dostarcza. Jednak właśnie obsługiwany migdałowy + alternatywę RT-U66N. Mam nadzieję, że w stanie dostarczyć taką samą lub lepszą wydajność, ponieważ obsługują pasma sieciowego. =)
Reply


Messages In This Thread
Innej konfiguracji wiodąca do dziwnych odczytów - by davide.arzenton - 18 Dec 2016, 12:14 PM
RE: Innej konfiguracji wiodąca do dziwnych odczytów - by kurtfhouse - 18 Dec 2016, 12:15 PM
RE: Innej konfiguracji wiodąca do dziwnych odczytów - by matthew.p.marotta - 18 Dec 2016, 12:16 PM
RE: Innej konfiguracji wiodąca do dziwnych odczytów - by moresteveo - 18 Dec 2016, 12:17 PM
RE: Innej konfiguracji wiodąca do dziwnych odczytów - by dmcuong.arena - 18 Dec 2016, 12:18 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)