Drukarka zainstalowana pojawia się dwukrotnie w różnych drukarek w sieci
#1

Cześć chłopaki. Wcześniej skonfigurować drukarkę sieciową do użytku domowego - model Epson jest Urząd 960FWD.   UWAGA: To urządzenie wielofunkcyjne jest podłączone do mojego routera przez USB. Wszystkie komputery w moim domu są podłączone do drukarki tylko przez wifi przez router.   dziwne wydaje się, że zrodził 2 różnych drukarek na mojej liście urządzeń: obrazek     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Te dwa nie są replikami od siebie - to nie jest spowodowane podwójnym / nieudanej instalacji.   Tymczasem, kiedy należy wyłączyć zasilanie drukarki, jedna po prawej stronie (jak pokazano na rysunku powyżej) staje się nieaktywna i staje się "offline", a pozostałe resztki kolorowych i pozostaje "online".   Co więcej, właściwości i rodzaje drukarek są różne: obrazek:   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Wreszcie, queer rzeczą jest - moje dokumenty będą drukować / skanować pomyślnie dla obu z nich, które wybiorę - zarówno do pracy!   Pytanie nr 1: Czy te 2 drukarki służą różnym celom? Pytanie # 2: To trochę paskudztwo dla pojedynczej drukarki pojawiać się dwa razy, mogę zdjąć i użyć drugiego? Jeśli tak, to jakie?   Dziękuję Ci!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)