[Pomoc ] Modem Router DPC3925 VS
#3

Bezprzewodowy Router Cisco DPC3925 Kabel dostarczone przez SH jest dobrze znany ze swoich ubogich możliwościach WiFi. Jednakże, jeśli chcesz zachować modem kablowy docsis3.0 (100Mbps) możliwości Cisco i mieć przyzwoity zasięg sieci bezprzewodowej, jedynym sposobem jest zlikwidować go z innym routerem WiFi (skonfigurowane jako punkt dostępowy) z silniejszymi zdolnościami WiFi. W przeciwnym razie po prostu porzucić go i uzyskać specjalny modem kablowy Motorola modemu SB6120 jak i powiązać go z przyzwoitym routera bezprzewodowego. Ja proponuję spróbować pomostowych link TP jako Access Point z 1 Cisco, ponieważ masz sprzęt, a tym samym darmo .. Zobacz, czy zasięg bezprzewodowy i prędkość jest dopuszczalna. Jednak nigdy nie dostanie prędkości pobliżu przewodowej. Gdy pytasz; pomostowa szybkość połączenia bezprzewodowego i zasięg zależy od mostkowych "Access Point" wybrani, a nie spoczywa na modem kablowy Cisco, jak to jest Gigabit Lan. Mam ustawienia mojego teściami miejscami z ich Cisco DPC3925 i zmostkowane z Dlink DIR-865L (twierdził, darmowe korzystanie z punktów Starhub) i nie może być bardziej zadowoleni z tego zakresu i szybkości.
Reply


Messages In This Thread
[Pomoc ] Modem Router DPC3925 VS - by mfh051 - 20 Dec 2016, 06:50 AM
RE: [Pomoc ] Modem Router DPC3925 VS - by hdiiulio21 - 20 Dec 2016, 06:50 AM
RE: [Pomoc ] Modem Router DPC3925 VS - by elliotthighland - 20 Dec 2016, 06:51 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)