Router Umieszczenie Informacje dla WIFI
#1

Po raz pierwszy właściciel domu stara się zaplanować najlepszy zasięg WiFi możliwe przy użyciu jednej sieci bezprzewodowej. Mam zamiar przekształcić wszystkie porty telefoniczne w mieszkaniu do portów danych.   Celem jest, aby móc przynajmniej Strumień 720p youtube bez buforowania lag z ważnych dziedzinach, takich jak restauracje, sofie, MBR, zarówno toliets. To być wykonane oczywiście z budżetem tak niskie, jak to możliwe.     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Oba komputery w sypialni 3 będą okablowane i NAS i drukarka będzie również połączone schronu domowego.   Jestem gotów zapytać mojego wykonawcę do zmiany lub położyć dodatkowy DATAPOINT (tj przenieść DATAPOINT i PowerPoint bliżej do sufitu) lub zrobić prostą modyfikację, aby zoptymalizować zasięg wifi, ale to nic wielkiego (czyli brak hacking ścian)   Każda rada od konfiguracji i najlepszy umieszczenie routera bezprzewodowego, aby osiągnąć najlepszy możliwy zasięg? Z mojego punktu widzenia, myślę o umieszczenie routera albo na obszarze C6 lub obszar A6 w sypialni 3. Czy istnieje jeszcze różnica między C6 i A6 (biorąc pod uwagę, że mam co najmniej lay trunking od A6 do C6) ?   Popraw mnie, jeśli się mylę. Dla urządzeń mądry, myślę, że powinno być potrzeby: 1 router do mostu od ONT (bezprzewodowe wyłączone)   1 wydajny router bezprzewodowy   switch / router na 2 komputery, czy router bezprzewodowy musi być umieszczony w innym pomieszczeniu
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)