Dodanie punktu Bezprzewodowy dostęp do sieci Cat 6
#1

Cześć wszystkim,   Niedawno przeniósł się dom i postanowił 1Gbps włókna Internecie. W tym celu stworzyłem kabla Cat 6 i Cat 6 Przełączniki sieciowe w moim domu, aby upewnić się, że nie mam połączenia kablowego w pomieszczeniach, w których jest mi potrzebny.   Handphones jednak nadal muszą korzystać z Wi-Fi do łączenia się z internetem. Tak dzieje się tak, że w jednym z pokoi w mieszkaniu sygnał WiFi jest nieco zmniejszona. Dlatego chciałbym najlepiej jak przedłużyć zasięg wifi.   Czytałem o repeatery sygnału, ale idealnie wolałbym bardziej proste rozwiązanie po prostu podłączając dodatkowy punkt dostępu WiFi na kablu w jednym z pokoi, który ma kabel i mieć dodatkowy sygnał wysłać przez tam.   Czy ktoś może mi powiedzieć, co urządzenie mogę najlepiej kupić, aby korzystać w kat 6 sieci kablowej, który doda dodatkowe kilka metrów zasięgu do mojej sieci WiFi? Próbowałem rozglądać, ale większość urządzeń, które widziałam są oznaczone jako 300 Mbps. Nie wiem, czy są one odpowiednie dla mojego kota 6 sytuacji w sieci, najlepiej nie życzę, aby utrzymać możliwie największą szybkość.   Mam nadzieję, że ktoś może doradzić co mogę najlepiej kupić.   Dzięki.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)