[ Projekt Energia ] Walka z wielu ładowarek portowych !
#2

Kontyntynuj...... Thecoopidea Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Choetech Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Aukey Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Xiaomi Mi4i Xiaomi mi4i faktycznie ma QC 1.0. Które rzekomo pobiera max 5V 2A w teorii. Jednak wydaje się, jak to jest w stanie wyciągnąć tyle. Dlatego z dnia na dzień, gdy mam ładowania baterii 3000mAh to masywny, zajęło dłużej niż zwykle. A najśmieszniejsze, Choetech QC 2.0 jest rzekomo wsteczną kompatybilność z QC 1.0, nie wydaje się jednak do pracy, w rzeczywistości jest jeszcze gorzej ładować na portach Choetech QC 2.0, tylko udało się dostarczyć 6.718w. Wyniki pokazują, że wszystkie 3 koszty mniej więcej takie same, ale udało się wyciągnąć Aukey najwyższy wśród reszty na 7.27W. Thecoopidea zdołał wyjścia łącznie 7.205w, a następnie Anker następnie Choetech na 7.176w i 7.134w odpowiednio. Kotwica Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Thecoopidea Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Choetech Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Choetech QC 2.0 Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Aukey Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)