Zalecenie dotyczące budżetu PC z zintegrowaną grafiką
#1

Myśl jego końcu czas dla mnie , aby uaktualnić mój komputer . Mój ostatni PC został zbudowany w 2009 roku , który kosztował około $ 700 oraz następnie , więc miał nadzieję uzyskać nowy w tym roku na poziomie około $ 800 u obecnych 2015 dolarów, ale jestem dość elastyczny z tym.   Zasadniczo, ja rzadko grać w gry , głównie odpalić dziwne Starcraft 2 od czasu do czasu , jakość średnia grafika jest w porządku ze mną. Kiedyś komputer głównie do przetwarzania tekstu , YouTube i oglądanie filmów 1080 , więc , tak jak mój 2009 PC, patrząc na nową ze zintegrowaną grafiką .   Liczyłem dostać SSD dla systemu operacyjnego , będę musiał kupić OS . Co chcę zadać jest to, że do układów graficznych , AMD jest nadal najlepszym , czy mogę przejść do serii Core Intel I5 K za lepszą ofertę ?   Dzięki, wszelkie porady byłyby najbardziej doceniane.
Reply


Messages In This Thread
Zalecenie dotyczące budżetu PC z zintegrowaną grafiką - by telkaif - 22 Dec 2016, 05:25 AM
RE: Zalecenie dotyczące budżetu PC z zintegrowaną grafiką - by nmygsm - 22 Dec 2016, 05:26 AM
RE: Zalecenie dotyczące budżetu PC z zintegrowaną grafiką - by afshinator - 22 Dec 2016, 05:27 AM
RE: Zalecenie dotyczące budżetu PC z zintegrowaną grafiką - by zulzainami - 22 Dec 2016, 05:29 AM
RE: Zalecenie dotyczące budżetu PC z zintegrowaną grafiką - by mandie.nitschke - 22 Dec 2016, 05:30 AM
RE: Zalecenie dotyczące budżetu PC z zintegrowaną grafiką - by hotshotz3 - 22 Dec 2016, 05:30 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)