Wstępne Qns dla nowobudowanych PC (wifi rozmiar + wieża )
#1

Drodzy zebrani,   Zamierzam zbudować nowy komputer, jak im noob i chcesz po unikać zadawania wielu pytań podczas rzeczywistej życzenie, chcę zapytać, 2 wstępne pytania tutaj:     WiFi: wewnętrzne lub zewnętrzne karty PCE USB dongle?     Załóżmy, że komputer znajduje się pod biurko w sypialni, na ziemi, co jest lepszym rozwiązaniem dla optymalnej prędkości i zasięgu? Mają błonnik 1 Gbps Starhub w salonie około 5 metrów i ściankę pomiędzy. Czytałem w Internecie, że wewnętrzne karty PCE są szybsze? Patrząc na Asus PCE-AC68     Case / Wieża Rozmiar: ATX vs mATX?   ITX jest obecnie, więc tylko decydując między ATX i mATX mniejszego. Mam skłonność do mATX, ponieważ mniejsza jest zawsze bardziej wygodne. Tylko pytam, załóżmy, że jeśli nie zamierzają OC i nie zamierzają umieścić więcej niż jeden procesor graficzny, co kompromisem muszę dokonać wyboru mATX nad ATX ?, podobny jest jakieś wady, a przy wyborze mATX niż ATX? jeżeli nie potem pójdę mATX.   Dzięki wszystkim za wejściami. Po wszystkim decyduje dam pełny wniosek w sprawie nowej kompilacji. Wielkie dzięki!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)