Prawo urządzenie do mojego internetu.
#1

Cześć,   Mam subskrybować włókna Singnet zwiedzać dom 100 .   Nie wiesz, jaką daje im routera .   Zastanawiasz SHLD zmienić router ?   Jeśli tak , co SHLD mam kupić?   Czy muszę uzyskać repeater cos mój obecny szerokopasmowego za pomocą okna konfiguracji mio jest w moim pokoju i nie mam połączenia lub wolne połączenie w moim salonie ..   Chcę się uczynić go idealnym , raz na zawsze .   Jest to mój pierwszy dotykowy na włókna mają więc zerową wiedzę. Dun wiem dlaczego strona mówi, że usługa nie jest łatwy w konfiguracji , więc najlepiej jest trzymać się oryginalnego routera.   Czy naprawdę w sumie diff rzeczą vs mojego zwykłego szerokopasmowych ?   Hienz . Naprawdę stracił kontakt n wydaje się Dostaję coraz dalej od tego, co znajduje się wokół mnie.   Potrzebuję pomocy. thks
Reply


Messages In This Thread
Prawo urządzenie do mojego internetu. - by zulzainami - 17 Feb 2017, 04:16 PM
RE: Prawo urządzenie do mojego internetu. - by yvonnecwh - 17 Feb 2017, 04:18 PM
RE: Prawo urządzenie do mojego internetu. - by nrezaeipl - 17 Feb 2017, 04:19 PM
RE: Prawo urządzenie do mojego internetu. - by sudipc2008 - 17 Feb 2017, 04:20 PM
RE: Prawo urządzenie do mojego internetu. - by njerudeee - 17 Feb 2017, 04:22 PM
RE: Prawo urządzenie do mojego internetu. - by antoniofantinato74 - 17 Feb 2017, 04:23 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)