Miotv i internet konfiguracja nowego BTO
#1

Cześć chłopaki,   Potrzebuję rady na mojej nowej konfiguracji BTO sieci . Jestem obecnie subcribed do Singtel 1gpbs nieograniczonej błonnika i miotv jako samodzielne jak oba nie mogą być powiązane togther .   Z tego co rozumiem z technikiem Singtel . moje ustawienia chciałby jak postępować   ONT PORT 1 >> MY OWN ASUS ROUTER PORT X >> Singtel ROUTER >> MIOTV   Jak mam tylko jeden port LAN w pokoju dziennym, gdybym konfiguracji mój miotv w salonie , nie będę mieć możliwość przewodowego połączenia w moim życiu . Chciałbym mieć zarówno przewodowy dostęp do Internetu oraz miotv w moim salonie . Czy mimo to ja mogłem ominąć to ograniczenie i mają zarówno internet i miotv połączenia przez jeden port LAN. Zadziała zarządzany przełącznik ? Z góry dziękuję.
Reply


Messages In This Thread
Miotv i internet konfiguracja nowego BTO - by hardsystem29650 - 20 Feb 2017, 02:53 AM
RE: Miotv i internet konfiguracja nowego BTO - by bekalaba - 20 Feb 2017, 02:54 AM
RE: Miotv i internet konfiguracja nowego BTO - by jimmyboi1981 - 20 Feb 2017, 02:56 AM
RE: Miotv i internet konfiguracja nowego BTO - by suncica.irida - 20 Feb 2017, 02:57 AM
RE: Miotv i internet konfiguracja nowego BTO - by vykgwfmj - 20 Feb 2017, 02:59 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)