konfigurowania ASUS RT - AC87U do 1Gbps Singtel
#1

Cześć chłopaki,   Dziś Singnet poszedłem do mojego nowego miejsca do podłączenia ONT i przetestowane sygnału i jego ok . ale urwał mi pomóc skonfigurować router Asus . na routerze , nie ma sygnału dla internetu (czerwona dioda LED do internetu) . 3 niebieskie światła - 1 władzy , 1 do 2,4 GHz , 1 do 5GHz .   singnet facet powiedział mi , że czasami czekać 2 godziny lampka zaświeci się na niebiesko , a czasem nie będzie ??? mówi , że modem i router są " talking'and może być ok po pewnym czasie. 2 godziny później nic się nie stało .   Zadzwoniłem ASUS , i rozumiem , że przez internet do pracy na AC87U , będę musiał wykonać instalację za pomocą laptopa . można to zrobić przez WiFi z moim przeglądarce telefonu ?   zapewne i dostać laptopa i podłączyć go za pośrednictwem sieci LAN , wszelkie wskazówki dotyczące ustawienia i powinno używać do 1Gbps singnet ?   Czytałem instrukcję i nie jest częścią instalacji , że poprosił forInternet rodzaj połączenia (DHCP , PPPoE itp), co mam wejście ?   ktoś może polecić dobry przełącznik Gigabit dla mojego zastosowania?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)