Potrzebujesz pomocy z ustawieniem sieci domowej od podstaw
#1

Cześć chłopaki   Jestem remontu odsprzedaży mieszkania i potrzebujesz pomocy w uzyskaniu sieci rację, ponieważ prace elektryczne ruszy już wkrótce.   Mam zamiar wykorzystać Fibre a modem będzie na mojej konsoli tv.   mój iMac będzie w mojej sypialni.   1. jeśli chcę przewodowego podłączenia do Internetu (ze względu pokoju WiFi może być słaby), to znaczy, że mam kota 6 pkt i mój obszar tv gdzie mój modem, podłączyć modem do niego i jeszcze jeden punkt w Cat 6 moja sypialnia, obok mojego komputera, a następnie podłącz komputer do punktu Cat 6 w mojej sypialni i połączenie z internetem zostanie nawiązane poprzez ethernet?   2. Teraz, gdy jestem w moim pokoju, a moje urządzenia przenośne, takie jak iPad mieć dostęp do Internetu z użyciem Wi-Fi, jak skonfigurować hotspot z mojego obszaru komputerowego sypialni? Jakie urządzenie muszę kupić do produkcji tego wifi hotspot? Jak połączyć to, czy to do kota 6? to zakładając, że mój sygnał wifi z salonu głównego modem jest zbyt słaby.   3. ktoś wie ile normalnie pobierają zainstalować Kot 6? Myślałam o umieszczenie go w pokoju moich dzieci, jak również.   Proszę o pomoc, jak trzeba sfinalizować to wkrótce.   dziękuję wam za wkład!   Jimmy
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)