Poprawianie sygnału WiFi w układzie HDB
#8

gooifier napisał: Cześć wszystkim, Próbuję rozwiązać problem słabego wifi mojego GF w jej pokoju. Nie jest tak, jak jej układ domu jest dokładnie taki sam, ale podobny: Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Czerwone pudełko w salonie to miejsce, w którym znajdują się Starhub ONT i router (DLink). Nieusuwalna z powodu gniazdka elektrycznego Pokój mojego gf to główna sypialnia, oznaczona czerwonym X. Starhub connect on wired jest całkiem niezły (~ 100mbps), ale raz w pokoju mojego gf, jego jedyne 10mbps Czy kupowanie i używanie lepszego routera, takiego jak Asus N56 czy N66, poprawi sygnał Wi-Fi w swoim pokoju? Biorąc pod uwagę opcję przewodową jest na zewnątrz. Inne rozwiązania również są mile widziane ... Dzięki Cześć, Możesz spróbować: 1. Zmiana portu telefonu w pokoju gf do portu LAN, jeśli mieszkanie jest nowe, ponieważ te mieszkania używają kabli kategorii 6 do linii telefonicznych 2. Powerline networking, jeśli twój gf nie gra w gry i po prostu surfujesz po sieci. Mogę uzyskać 40-50 Mb / s pomimo rozległych zmian w moim mieszkaniu hdb. Kupuj od pretendenta itp. I zwróć, jeśli nie działa. 3.buy Asus router - tak samo jak powyżej. Bez gwarancji, że zadziała w sposób satysfakcjonujący. Ale jeśli uda ci się podłączyć do przejścia między dwoma pokojami przez stronę sofy i umieścić tam punkt dostępu lub router, to z pewnością pomoże, jak sugerują inni.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)