Potrzebuję pomocy! do konfiguracji strongvpn RT- N66U na
#13

ou rację. Moja M1 (100 Mbps plan) bezprzewodowe (bez VPN) wynosi od 45 do 50 Mbps, ale po podłączeniu do VPN spadnie do 3Mbps !! Viewquest ma dobry wszystko w jednym rozwiązaniu, ale jej prawie dwukrotnie cena M1 na 75 $! mlwang napisał: Cześć, Próbowałem powyższą konfigurację zrobiłeś wcześniej z 2 modemów, ale nie z Asus N66U, ale z Singtel Mio modem TV i router Linksys. Twoja konfiguracja będzie działać dobrze, ale jak już wspomniano wcześniej do ciebie, trzeba zasilić 2 x routerów VPN, aby uzyskać pracę. Masz rację podkreślić, że VPN będzie miał drastyczny spadek prędkości, jeśli można trafić 3-4 Mbps, uważa się dość dobrze, i to wystarczy do przesyłania strumieniowego wideo, przynajmniej filmy non-HD, nie próbowałem filmów HD na VPN wcześniej. Ale jak inne fora użytkowników zwrócił uwagę, że mogą istnieć inne sposoby Port Forwarding itp, których nie znam, mam nadzieję inni mogą przyczyniać się też, ja też jestem ciekaw, jaka jest najlepsza konfiguracja dla naszego przypadku użycia Alternatywnie, można spojrzeć na Viewqwest skonfigurować w ich utworzenia, 1 punkt LAN / Wireless SSID VPN support, inni wspierają normalny internet. Jest to bardzo czyste cięcie i wygodna konfiguracja, ale ich cena jest drogie, a to jest powód, dlaczego nie wybrać Viewqwest jako mojego ISP.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)