Aztech powerline HL110EW dziwne problemy, pls pomóc ..
#1

Kupiłem ten produkt Aztech Homeplug HL110EW i pakiet parowania HL110E, naprawiłem go w moim routerze linksys n, działa idealnie, aż wróciłem do pracy na moim komputerze, zauważyłem, że moje połączenie internetowe staje się bardzo niestabilne, a czasem zupełnie niezwiązane. nie mogę nawet uzyskać dostęp do mojego routera na moim komputerze jest podłączony za pośrednictwem sieci LAN, a nie za pomocą sieci bezprzewodowej. Próbowałem przetestować kilka rzeczy i wyciągnąłem następujące wnioski   1) Homeplug na, wifi i wifi homeeplug działał bezbłędnie, można surfować i bezprzewodowy internet w dowolnym miejscu w domu. 2) Lan podłączony do komputera staje się prawie bezużyteczny. 3) nie mogę uzyskać dostępu do routera na komputerze, ale mogę uzyskać do niego dostęp na urządzeniu bezprzewodowym i pozostać w trybie online. 3) Po wyłączeniu zasilacza sieciowego wszystko wróci do normy, połączenie LAN znów stanie się stabilne.   To dla mnie bardzo dziwna sytuacja, czy są jakieś specjalne ustawienia, które muszę zrobić? Nie rozumiem, dlaczego wtyczka może w jakiś sposób wpłynąć na moje połączenie LAN z routerem. czy jakikolwiek ekspert ma tutaj jakieś spostrzeżenia lub rozwiązanie tego problemu?   Doceniam każdą udzieloną pomoc ... dziękuję
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)