System jest zawsze tyle / załadunku okien 10
#1

Cześć,   Mam nieco starszego systemu specyfikacji.   uaktualnieniem do systemu Windows 10 , działa dobrze przez jakiś czas , ale ostatnio po aktualizacji auto niektórych programów i sam okien , włączeniu i pozostaje na pulpicie i to jest zawsze pokazując klepsydrę ( ładowanie ), a nie wskaźnik (gotowy ) .   Nie pamiętam, co dokładnie było ostatni raz aktualizowany , że nie mogło być parowa , Windows 10 lub Origin .   specyfikacje są jak poniżej ;   i7 870 ( 5yrs życia) Asus P7P55D LE ( 5yrs old) Sapphire HD7950boost 3GB ( 3 / 4yrs życia) PC1333 , 2 x 4 GB pamięci RAM ( 2yrs old) Seasonic M12ii 620wSamsung 240GB SSD ( 2yrs old)   Wszystko działa dobrze , już od jakiegoś czasu , aż do ostatnich aktualizacjach , około 1 / 2mths temu.   Powodem, dla którego nie próbował sprawdzić wcześniej, system jest w miejscu mojego taty , on używa go więcej, a nie używa go dużo. myślał , że to normalne .   Nie wiem, jakie inne informacje wy może potrzebować . proszę dać mi znać, jeśli potrzebujesz czegoś innego.   Dzięki za wszelkie rozwiązania !
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)