Drukarka systemu zbiornika z atramentem
#6

Kennedy napisał: jeśli niskie zużycie, czy źle się zapycha, czy nie? atrament wysycha? Mogę powiedzieć, że najnowocześniejsze farby drukarskie są mało prawdopodobne, aby się zatykać, jeśli pozostaniesz przy oryginalnym tuszu. Mam dwa kanony, przeciętnie drukuję raz w miesiącu, ale czasami mogę przejść 2-3 miesiące bez drukowania. Nigdy nie miałem drewniaka od lat, ale używam tylko oryginalnego atramentu. Minusem jest to, że twój tusz jest marnowany na cyklach czyszczenia, aby zapobiec zatykaniu. Nie jestem pewien, czy atrament innej firmy będzie tak samo skuteczny w czyszczeniu, aby zapobiec zatykaniu się.
Reply


Messages In This Thread
Drukarka systemu zbiornika z atramentem - by x.xtaz.x - 28 Mar 2018, 05:46 PM
RE: Drukarka systemu zbiornika z atramentem - by d.t.smith6 - 28 Mar 2018, 05:47 PM
RE: Drukarka systemu zbiornika z atramentem - by brian.altoft - 28 Mar 2018, 05:49 PM
RE: Drukarka systemu zbiornika z atramentem - by bhushan - 28 Mar 2018, 05:52 PM
RE: Drukarka systemu zbiornika z atramentem - by contactcrocker - 28 Mar 2018, 06:16 PM
RE: Drukarka systemu zbiornika z atramentem - by neelimaat - 28 Mar 2018, 06:26 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)