Zastanawiam się, jak uzyskać prawnika, aby zmienić dostawcę usług internetowych na św
#1

Pozostaję w kodzie pocztowym 760288, w mieszkaniu HDB Room4S. Nie wiedziałbym, czy poseł mógłby mi w tym pomóc, więc poprosiłbym prawnika o wydanie orzeczenia sądowego w celu zmiany dostawcy usług internetowych.    Zapisuję się w viewqwest. Wydają oni polecenie przejęcia portu 1, ale zostało ono odrzucone w dniu 26 czerwca 2013 r. Przez opennet. Dlatego zadzwoniłem do obsługi klienta M1 i powiedzieli, że już w dniu 25 czerwca 2013 r. Złożyli wniosek o zwolnienie portu 1, ponieważ korzystam z portu 2. Zajmie to od 3 do 5 dni roboczych.    Tak więc w piątek 28 czerwca 2013 r. Zadzwonię do viewqwest, aby powiadomić ich o tym problemie, aby kontynuować składanie zamówienia, aby ponownie otworzyć portnet, aby przejąć port 1. W dniu 02 lipca 2013 r. Zadzwoniłem do obsługi klienta M1, nadal sprawdzają z wydziałem włókien i powiedział, że przyśpieszy i mam nadzieję, że jutro będą mogli wrócić do mnie. W dniu 03 lipca 2013 roku około południa, ja w paragonie M1 obsługi klienta porozmawiać z mana
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)