Jakie języki programowania nauczysz się tworzyć własną stronę internetową
#4

finalforce napisał: Myślę, że nauka jest łatwiejsza, jeśli uczysz się podczas nauki. Jeśli chodzi o sklep, być może możesz zanurkować w systemach CMS o otwartym kodzie źródłowym i wypróbować to. Następnie możesz zobaczyć, co możesz nauczyć się edytować lepiej. Jednym z otwartych źródeł jest PrestoShop czytasz przez internetowy opis tego, co to jest cms, ale moje ujęcie polega na tym, że upraszcza on tworzenie stron WWW? czyli dodawać zdjęcia, które są łatwiejsze do wykonania niż tradycyjne HTML CSV JAVA? czy mam właściwy pomysł? Po ukończeniu kursu html zajrzę do sklepu presto. haha nadal noob chce uzyskać dobry fundament, jak budować rzeczy, dziękuję za dużo! Stan216 napisał: Strona internetowa: HTML, JavaScript, CSS. SQL dla bazy danych, więc możesz mieć stronę internetową, która wykorzystuje dane dla dynamicznej strony (pomyśl o Facebooku, forach itp. Układ strony tak samo, ale inne dane). Sugerowałbym JSP, ponieważ używa Javy, więc kiedy masz na to ochotę, przejdź do programowania Android. I jeden z: PHP lub JSP, do przetwarzania danych wejściowych
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)