Ograniczenia dotyczące systemu Windows XP Pro
#2

way_landr napisał: Mam wspólnego komputera w biurze , że chcę , aby ograniczyć uprawnienia kont użytkowników , a konkretnie połączenia internetowego i podłączenie zewnętrznych dysków twardych. Bascially chciałbym niektórym użytkownikom na dostęp do Internetu, podczas gdy inni nie mają żadnego dostępu . Podobnie w przypadku dysków zewnętrznych USB. Próbowałem SteadyState aby ograniczyć uprawnienia do IE , Outlook itp , ale nie jest bardzo stabilny i wydaje się bałagan wszystkie uprawnienia dla administratora nawet . Czy istnieje oprogramowanie , które obecnie nie może zrobić to zadanie ? czy jest to właściwe dla XP już pro ? Dzięki! Wierzę, że odpowiedź jest Local Security Policy znaleźć pod Narzędzia administracyjne . Ponieważ nie jestem wykwalifikowanego administratora w środowisku Windows , może ktoś kogo to może pomóc w tej sprawie.
Reply


Messages In This Thread
Ograniczenia dotyczące systemu Windows XP Pro - by bhushan - 01 Dec 2016, 12:00 PM
RE: Ograniczenia dotyczące systemu Windows XP Pro - by brownfamily8 - 01 Dec 2016, 12:01 PM
RE: Ograniczenia dotyczące systemu Windows XP Pro - by farmertx - 01 Dec 2016, 12:02 PM
RE: Ograniczenia dotyczące systemu Windows XP Pro - by gpersich - 01 Dec 2016, 12:02 PM
RE: Ograniczenia dotyczące systemu Windows XP Pro - by jeremyalittle - 01 Dec 2016, 12:03 PM
RE: Ograniczenia dotyczące systemu Windows XP Pro - by adytzabutterfly - 01 Dec 2016, 12:04 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)