Zakup AWS Ubuntu Instance
#3

premiumrush napisał: Jak kupić miesięczną instancję AWS Ubuntu z konsoli AWS? Próbuję kupić m3.large płatne na 69,35 dolarów miesięcznie działa na 64-bitowym systemie Ubuntu. Nie widziałem takich opcji po kliknięciu przycisku "Uruchomienie instancji". Pytanie o wsparcie Amazon było jak proszenie mnie o wrzucenie krwi. Zawsze odpowiadając na moje pytanie z pytaniem. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Z góry dziękuję. AWS będzie wystawiał rachunek miesięcznie, ale rozliczanie odbywa się za godzinę dla większości usług, z wyjątkiem niektórych szczególnych przypadków z dodatkową opłatą za aktywację. Jeśli chcesz korzystać z lepszych stawek niektórych usług, takich jak EC2, RDS itp. Możesz zarezerwować te usługi i możesz uzyskać niższe opłaty za godzinę lub pełną płatność z góry lub częściową płatność z góry. Nawet rezerwacja odbywa się na poziomie 1 roku lub 3 lat. Każda usługa ma własną koncepcję rozliczeń, więc musisz zapoznać się z ceną za usługę, aby dowiedzieć się, jakie są dostępne. Istnieją również inne specjalne przypadki, na przykład EC2, gdzie oprócz normalnych na żądanie i rezerwacji, są one również wyceną na miejscu, które są bardzo niskie, ale zawierają zastrzeżenia, które należy zrozumieć.
Reply


Messages In This Thread
Zakup AWS Ubuntu Instance - by mxrocket1942 - 21 May 2018, 02:05 PM
RE: Zakup AWS Ubuntu Instance - by jada717 - 21 May 2018, 02:07 PM
RE: Zakup AWS Ubuntu Instance - by michmex35 - 21 May 2018, 02:09 PM
RE: Zakup AWS Ubuntu Instance - by asdfwerj42 - 21 May 2018, 02:10 PM
RE: Zakup AWS Ubuntu Instance - by davide.arzenton - 21 May 2018, 02:13 PM
RE: Zakup AWS Ubuntu Instance - by yvonnecwh - 21 May 2018, 02:17 PM
RE: Zakup AWS Ubuntu Instance - by beliver12 - 21 May 2018, 02:18 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)