Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się
#8

ragegoh napisał: Próbowałem już zadzwonić, ale nagrana wiadomość kazała mi dzwonić w godzinach pracy. Uruchomiłem modem, zmieniłem filtr, podłącz modem kablowy do routera, używając innych portów, problem nadal występuje. W końcu udało mi się połączyć z Internetem już teraz, ale mam wrażenie, że połączenie wkrótce wygaśnie. Teraz bardzo rozczarowany Singnet. Planuje się zarejestrować światłowód starhub w grudniu Bro, Starhub fiber sibeh mediocre. W tej samej cenie możesz wybrać M1 lub MR, aby uzyskać lepszą jakość. Nie polecam, aby wybrać najlepsze, czyli VQ, które kosztują 65 USD miesięcznie, ponieważ budżet może stanowić problem. Mówiąc, płacisz orzeszki ziemne, dostajesz małpy. Stąd, dla przedziału cenowego, rozsądne jest, aby wybrać albo M1 albo MR, a zdecydowanie nie Singtel lub Starhub.
Reply


Messages In This Thread
Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by zulzainami - 26 Jun 2018, 06:02 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by buford39 - 26 Jun 2018, 06:02 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by sudipc2008 - 26 Jun 2018, 06:03 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by denisse.elmudesi - 26 Jun 2018, 06:04 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by mmoncayo1 - 26 Jun 2018, 06:05 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by mikesteven67 - 26 Jun 2018, 06:06 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by jbbanastacio - 26 Jun 2018, 06:07 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by sduckham - 26 Jun 2018, 06:08 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by adaleybag - 26 Jun 2018, 06:08 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by senthilprabhu.ind - 26 Jun 2018, 06:09 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by shlomitan - 26 Jun 2018, 06:10 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by contactcrocker - 26 Jun 2018, 06:11 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by pedrocastle13 - 26 Jun 2018, 06:11 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by clintonch - 26 Jun 2018, 06:12 AM
RE: Usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL firmy Singtel nie odłącza się - by bballermj - 26 Jun 2018, 06:13 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)