Decyzja o dostawcy usług internetowych VQ
#1

Cześć chłopaki,   Jak mówi nagłówek tematu. Mam około miesiąca z dala od mojego przychodzącego domu. Próbowałem zdecydować, z którymi dostawcami usług internetowych się zgadzać.   Obecnie jestem z rodzicami i wszyscy używamy Starhub. Mam trochę ich chorych, więc zastanawiam się nad zejściem z ST / SH i wędrowaniem w świat VQ / MR.   Zrobiłem więc trochę czytania i badań. Okazuje się, że MR ma niezliczoną liczbę skarg z płatności za rachunki, przestojów, braku czasu w godzinach szczytu i słabej obsługi klienta itp. Ale mam 2 przyjaciół, którzy używają MR i mówią, że są całkiem niezłe, czas pracy również jest przyzwoity.   Potem zacząłem patrzeć na ViewQwest, robiąc ten sam rodzaj czytania / badań. Jestem dość sprzedany za ViewQwest, ale nie znam nikogo, kto używa VQ. Jeśli ktoś tutaj ma jakieś dane wejściowe lub opinie dotyczące ich, prosimy wnieść swój wkład. Problem z VQ jest dla mnie teraz ceną ...   Wreszcie, powiedzmy, że wybieram VQ, mają do wyboru 2 opcjonalne routery (ASUSRT-AC66U i ASUSRT-AC68U) (mogę zrezygnować z zakupu dowolnego routera i po prostu użyć ich hybrydy modem / router (Zhone 2426 http: // images.hardwarezone.com/uploa...06c03d72a7.jpg) Ale moje pytanie jest takie.   Ponieważ używam połączenia przewodowego głównie ze względu na obawy związane z grami, w rzeczywistości zobaczę różnicę w łączności / prędkości / wydajności, jeśli porównuję 2 poniższe opcje.   1. Używając domyślnej hybrydy router / modem Zhone 2426 i bezpośredniego połączenia 2. Łączenie się przez jeden z 2 wymienionych routerów.     I !, jaka jest różnica między dwoma routerami ASUS, jaki jest lepszy wybór między łatwą obsługą 2 Im, stabilnością i ceną   Dziękuję wszystkim za przeczytanie mojej ściany tekstu
Reply


Messages In This Thread
Decyzja o dostawcy usług internetowych VQ - by yvonnecwh - 25 Jul 2018, 10:53 PM
RE: Decyzja o dostawcy usług internetowych VQ - by hardsystem29650 - 25 Jul 2018, 10:55 PM
RE: Decyzja o dostawcy usług internetowych VQ - by retnoptr986 - 25 Jul 2018, 10:56 PM
RE: Decyzja o dostawcy usług internetowych VQ - by erland.lundby - 25 Jul 2018, 10:57 PM
RE: Decyzja o dostawcy usług internetowych VQ - by william43mcclure - 25 Jul 2018, 10:57 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)