Porada dotycząca rozwiązania WAP dla 4-pokojowego BTO
#1

Cześć, niektóre z moich sieci w domu Ostatnio Singtel właśnie uaktualnił mój plan do 1 Gb / s. Niedawno przekształciłem również 2 sypialnie i 1 gniazdko telefoniczne w pokoju do sieci. Użyłem wtyczki domowej do mojego bezprzewodowego rozwiązania, aby rozszerzyć zasięg do głównej sypialni. Ale mam zły wynik w rozwiązaniu Homeplug, ponieważ ciągle się zawiesza i trzeba go wymienić kilka razy.   Patrzę na rozwiązanie WAP, które umieszczę w środkowej sypialni, która jest także moją salą do pracy / gier, w której znajdują się moje komputery PC i PS4. Poszukuję rekomendacji dotyczącej rozwiązania WAP, które może zapewnić obsługę sieci LAN dla mojego komputera i konsoli PS4, a także zasięg bezprzewodowy do mojego pokoju masterbed.   * Urządzenia bezprzewodowe są używane głównie do surfowania po sieci na telefonie / iPadzie i odtwarzania filmów z youtube. Mój budżet będzie wynosił 150 $, daj mi znać, jeśli będę musiał zwiększyć swój budżet, aby uzyskać lepszy stan umysłu, który obecnie zapewnia mi wsparcie z góry!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)