Sieć przewodowa Ethernet i telefon domowy
#1

Cześć wszystkim, właśnie przenieśliśmy się do nowego mieszkania, które ma zarówno połączenia przewodowe Ethernet i telefon do każdego pokoju, co jest oczywiście oczywiste. Pracuję z domu, więc zrobiłem sobie biuro, które ma zarówno port Ethernet, jak i telefon stacjonarny.   Teraz dla komplikacji. Skrzynka z szerokopasmowym światłowodem znajduje się w szafce w schronie przeciwpancernym, a więc tam musi być router. Dla sieci ethernetowej, która nie stanowi problemu, ponieważ mają one skrzynkę rozdzielczą, aby można było podłączyć router, łącząc wszystkie porty Ethernet w każdym pokoju. W telefonie nie ma podobnego pudełka, a kiedy rozmawiałem z M1, powiedzieli, że musisz podłączyć telefon do routera, który tak naprawdę nie będzie działał z powodu jego lokalizacji i odległości od miejsca, w którym znajduje się moje biuro.   Z pewnością musi istnieć podobny sposób łączenia linii telefonicznych, aby wszyscy pracowali w każdym pokoju?   Zdjęcie poniżej pomaga. Naprawdę doceniam każdą pomoc, ponieważ potrzebuję stałej linii dla mojej firmy.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 5 Guest(s)