Zbuduję platformę do gier. Potrzebujesz sugestii od bros tutaj.
#1

Dobrzy eksperci wieczorowi,   Muszę zbudować platformę gier ITX dla PUBG, Fortnite i Forza Horizon 4. Potrzebujesz fachowej porady.   Mój budżet jest elastyczny, ale chciałbym go utrzymać na poziomie około 1500 USD. To nie musi zawierać zasilania, obudowy i monitora. W razie potrzeby może wydać więcej. System Intela byłby niezły.   Czy możesz również polecić płytę główną z dobrym portem Ethernet?   Mam zamiar użyć go do sterowania monitorem 1080p 144Hz. Myślałem o zdobyciu 1070Ti.   Nie potrzebuję dysku twardego, wystarczy dysk SSD o pojemności 250 GB. (oszczędzaj $$)   I proszę, wybacz mi, ale mam kilka pytań pobocznych:   1. Jaka jest różnica między prędkością RAM 2400, 2666 a 3000MHz Czy to ma znaczenie, jeśli nie mam zamiaru podkręcać?   2. Różnica między płytami głównymi H310 i B360?   3. Czy powinienem wstrzymać się na budowaniu z powodu wychodzenia procesora serii 9?   4. Na koniec dlaczego nie mogę znaleźć monitora Acer XB241H w dowolnym miejscu w SG?   Powinienem przestać gadać.   Dzięki tobie, doceniam to.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)