Pytanie dotyczące przedłużenia domowego sygnału Wi-Fi
#4

Dziękuję za opinię. Właściwie to nie jest to, co sobie wyobrażałem. Z jakiegoś tła korzystam z konfiguracji linii energetycznej 600 Mb / s i jej blisko wydajności znamionowej i cieszę się z tego. Adapter Powerline jest podłączony do komputera. Jeśli chodzi o przedłużacz wifi, planuję umieścić go w mojej jadalni, aby rozszerzyć wifi do pozostałych urządzeń mobilnych w domu. Pytanie brzmi bardziej czy mogę korzystać z przedłużacza wifi za pośrednictwem istniejącego obwodu? Aby pomóc w wizualizacji konfiguracji (nie jestem pewien, czy jest to możliwe): OTP -> router -> karta sieciowa -> przez obwód -> przedłużacz wifi
Reply


Messages In This Thread
Pytanie dotyczące przedłużenia domowego sygnału Wi-Fi - by bekalaba - 09 Nov 2018, 03:55 AM
RE: Pytanie dotyczące przedłużenia domowego sygnału Wi-Fi - by mehreen7677 - 09 Nov 2018, 03:56 AM
RE: Pytanie dotyczące przedłużenia domowego sygnału Wi-Fi - by williambswygart - 09 Nov 2018, 03:56 AM
RE: Pytanie dotyczące przedłużenia domowego sygnału Wi-Fi - by benitacandradewi - 09 Nov 2018, 03:57 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)