Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub?
#1

Kupiłem dwa modemy kablowe Cisco DPC3925, wczoraj i dziś.     Zadzwoń do starhub, powiedział, że jeden modem ma aktywną usługę szerokopasmową i jedną z cyfrową usługą głosową. Powiedzieli, że muszą skontaktować się z właścicielem konta, który otaguje modem. Pytam o co? Ponieważ sprzedają mi ten modem, ja, prawowity właściciel, nie oni starhub powinni aktywować usługi bez względu na aktywną usługę i oznaczać mnie. Kupuję drugiego modemu również ten sam problem.     Wczoraj kupiłem 40 $ z tego forum sprzętu i kolejne 30 $ z forum vr-zone.com. Zadzwoniłem do sprzedawcy i powiedzieli, że przyjdą po mnie.     Myślałem o zniszczeniu modemu lub sporządziłem raport policyjny, aby sprawdzić, czy modem jest skradzioną własnością lub stratą, która jest niezgodna z prawem, aby sprzedawać się jak handphone i odmówić zwrotu właściciela.     Dlaczego nie lubimy starhubu, tak jak ostatnio musieliśmy wypożyczyć modem kablowy, a po zakończeniu usługi, jeśli nie zapłacimy za utratę lub uszkodzenie modemu, a identyfikator modemu będzie na czarnej liście, nie będzie już mógł być używany w sieci jako skradziony lub zagubiony ? Podobnie jak w telewizji kablowej, dekoderze mamy go wynająć. Czy korzystam z usług darmowych modemów, ponieważ są aktywne?
Reply


Messages In This Thread
Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by matthew.p.marotta - 25 Nov 2018, 10:03 AM
RE: Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by pulikantishreyareddy - 25 Nov 2018, 10:05 AM
RE: Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by antti.komu - 25 Nov 2018, 10:05 AM
RE: Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by bekalaba - 25 Nov 2018, 10:06 AM
RE: Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by patann42 - 25 Nov 2018, 10:06 AM
RE: Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by sparkle.kimbrough - 25 Nov 2018, 10:07 AM
RE: Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by sduckham - 25 Nov 2018, 10:08 AM
RE: Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by sparkle.kimbrough - 25 Nov 2018, 10:08 AM
RE: Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by rawat.kshitiz - 25 Nov 2018, 10:09 AM
RE: Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by adel.a.amin - 25 Nov 2018, 10:09 AM
RE: Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by antti.komu - 25 Nov 2018, 10:10 AM
RE: Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by oussa.samadi - 25 Nov 2018, 10:11 AM
RE: Czy moderator może zabronić ludziom sprzedaży modemu kablowego Starhub? - by sparkle.kimbrough - 25 Nov 2018, 10:11 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)