Ustaw DLink DIR868L jako punkt dostępu
#1

cześć   Obecnie mam dwa routery WiFi DLink, DIR-868L w salonie (normalny router) i DIR-850L w moim pokoju (długi Ethernet łączący go z 868 LAN2LAN i skonfigurowany jako punkt dostępu)   Nie jestem do końca zaznajomiony z obsługą sieci, ale udało mi się łatwo skonfigurować powyższy układ (850 ma biały GUI, w którym wyłączam serwer DCHP i przypisuję IP jak na wideo poniżej) youtu.be/Fei8dgOlSsQ   To jest w porządku (połączenie Ethernet jest świetne), ale prędkość Wi-Fi jest bardzo okropna 80 Mb / s przy połączeniu internetowym 1 Gb / s. Chciałem zamienić routery wokół (więc 868 jest w moim pokoju), ponieważ 868 ma lepsze specyfikacje, ale jest to niezwykle trudne. Konfiguracja nie jest tak łatwa jak na odwrót. Myślę, że może być specyficzny dla tego routera.     Widziałem stary wątek z tym samym routerem, ale nie wiem, czy to ten sam problem, ponieważ tak naprawdę nie rozumiem forums.hardwarezone. com.sg/internet-bandwidth-networking-clinic-4/configuring-d-link-dir868l-ap-mode-5573841.html   To, co zrobiłem, to zresetowanie obu routerów. Podłączyłem 850 w salonie i przetestowałem go, aby działał. Następnie podłączyłem Ethernet z 850 do 868 w moim pokoju (lan 2 lan), ale utknąłem na etapie konfiguracji   Śledziłem konfigurację zgodnie z poniższą radą ftp: //ftp2.dlink. com / PRODUKTY / DIR-868L / REVA / DIR-868L_MANUAL_1.00_EN.PDF [/ url] Strona 16/173 (punkt 1 jest bezużyteczny od momentu przypisania IP)   Ale nie zadziałało (na końcu mogę połączyć się z obydwoma interfejsami Routera z mojego komputera, ale nie ma rzeczywistego połączenia internetowego)   Potem spróbowałem tej instrukcji: support.dlink. com.sg/Downloads/DIR-868L/PDF/DIR-868L-How-to-setup-Access-Point(AP)-for-router.pdf   Ale to też się nie udało. Jestem dość bliski rozerwania włosów, ponieważ do tej pory straciłem pół dnia.   Próbowałem różnych kombinacji opcji, które przeszukałem i ponownie uruchomiłem routery co 5 minut i doszedłem do punktu, w którym wszystko się pogarsza (np. Teraz nie mogę nawet zobaczyć 868 w GUI 850s)   Czy ktoś może udzielić jakiejkolwiek porady   Wiele razy, kiedy idę do Centrum sieci i udostępniania systemu Windows, aby automatycznie zdiagnozować problem, powie, że serwer DNS nie odpowiada   Nie wiem, czy to też ma znaczenie, ale na białej stronie głównej GUI dla 850, gdzie widzę połączenia, wszystko zaczyna się jako zielone bez żadnych problemów, a minutę później zmienia kolor na czerwony (internet odłączony - coś do naprawa między internetem a stroną 850). Kliknięcie naprawy nie pomaga. Wydaje się, że zmienia się między zielonym i czerwonym. Odświeżanie natychmiast zmienia kolor na zielony
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)