Ustaw DLink DIR868L jako punkt dostępu
#7

eric3743 napisał: Po zakończeniu aktualizacji oprogramowania układowego routerów. Wybierz główny router, aby połączyć się z szerokopasmowym światłowodem ONT za pośrednictwem kabla LAN. Surfuj, aby zapewnić dobre połączenie internetowe. Następnie połącz się z głównym routerem do drugiego routera WAN poprzez kabel LAN. Włącz drugi router. Aby znaleźć adres IP drugiego routera, aby uzyskać dostęp do ustawień. Podłącz komputer do routerów i zaloguj się do głównego routera 192.168.0.1 Na stronie Status szukaj nazwy dlink. Po uzyskaniu drugiego routera IP, możesz podłączyć port LAN do komputera za pomocą kabla LAN, aby zalogować się na stronie. Użyj drugiego adresu IP routera, aby się zalogować. UWAGA: Po ostatniej aktualizacji oprogramowania układowego wymagane jest hasło. Hasło to to samo hasło na naklejce etykiety na samym routerze. W drugim routerze, na przykładzie 868L, w trybie Bridge pozostawiam go jako router bezprzewodowy. Jeśli chodzi o SSID i hasło, możesz zmienić je na preferowane. Możesz także zmienić hasło logowania do routera. Zakończono skonfigurowaną konfigurację, dzięki czemu router można umieścić w wybranej lokalizacji. Połączenie musi być podłączone przewodem sieciowym. Zaktualizowałem odpowiednio 868 i 850 do 1.09SHC i 2.10 (jeśli ma to znaczenie, dla 850, podczas aktualizacji, okno mówi, że wersja była „2.10undefined” przed eefreshing) Przetestowałem router 850main (przewodowy i bezprzewodowy) -Wired był w porządku -bezprzewodowo myślę, że było w porządku (dla prędkości 2.4GHz było 80Mbps, podczas gdy dla 5GHz prędkość wynosiła 25Mbps) - pomimo połączenia internetowego 1Gbps powiedziano mi, że router wifi 850L obsługuje tylko transfer WiFi do 300Mbps. (Więc dla bamd 5 GHz myślę, że prędkość jest normalna, podczas gdy dla pasma 2,4 GHz, myślę, że gdzieś wystąpiły zakłócenia) - 868L (drugi router - dla AP) zrobiłem również, jak powiedziałeś, zrestartowany / podłączony z portu LAN pierwszego routera do portu WAN drugiego routera Nie jestem pewien co do kolejnych kroków? Myślałem, że punkty dostępu nigdy nie będą używać portu WAN? Mam adres IP drugiego routera. Więc zachowaj moderator routera bezprzewodowego Zachowaj opcję serwera DHCP poniżej lub zmień na statyczny IP? Czy ponownie zastosuję oryginalne podejście (strona 16/173 poniżej) ftp: //ftp2.dlink. com / PRODUKTY / DIR-868L / REVA / DIR-868L_MANUAL_1.00_EN.PDF Zauważyłem również, że w pierwszym interfejsie GUI routera IP drugiego routera jest 192.168.0.103 Ale ten adres IP nie łączy się z interfejsem GUI drugiego routera Zamiast tego, jeśli patrzę na ustawienia sieci LAN w Centrum udostępniania sieci w systemie Windows, rzeczywisty adres IP to 192.168.100.1 Czy powinienem to zmienić na pierwszy?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)