Ustaw DLink DIR868L jako punkt dostępu
#9

eric3743 napisał: 850 jest nieco ograniczony i nie jest dobrym routerem. Dla pasma 5GHz jest dobre dla krótkiego i bezpośredniego Wi-Fi. Pasmo 2,4 GHz najlepiej w przeszkodach, na długich dystansach itp. Mój układ w połączeniu za pośrednictwem kabla LAN; TP - ONT - Router - punkt danych - Router 2. Połączenie z portem WAN routera-2 działa bez zarzutu. W oparciu o most jest router bezprzewodowy. Nie używam jako przedłużacza. Drugi router IP ma dostęp do 2 ustawień routera przez port LAN. Brak dhcp i statycznego adresu IP oraz innych ustawień obok identyfikatora SSID. Nie jestem do końca pewien, czy rozumiem przepraszam, właśnie teraz: Drugi router jest podłączony przez port WAN W zakładce konfiguracji -> Internet: Tryb mostka = router bezprzewodowy Typ połączenia internetowego = Dynamiczny IP (DHCP) W zakładce konfiguracji -> Ustawienia sieciowe: Adres IP routera = 192.168.100.1 Włącz serwer DHCP = odznaczone (wyłączyłem go) W zakładce Zaawansowane -> Sieć zaawansowana: Włącz UPnP IGD = niezaznaczone (wyłączyłem go) Z powyższymi ustawieniami nadal mam problemy z połączeniem z internetem (diagnostyka systemu Windows mówi „Windows nie może komunikować się z urządzeniem lub zasobem (Podstawowy serwer DNS)”
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)