Ustaw DLink DIR868L jako punkt dostępu
#10

Dmon1Unlimited napisał: Nie jestem do końca pewien, czy rozumiem przepraszam, właśnie teraz: Drugi router jest podłączony przez port WAN W zakładce konfiguracji -> Internet: Tryb mostka = router bezprzewodowy Typ połączenia internetowego = Dynamiczny IP (DHCP) W zakładce konfiguracji -> Ustawienia sieciowe: Adres IP routera = 192.168.100.1 Włącz serwer DHCP = odznaczone (wyłączyłem go) W zakładce Zaawansowane -> Sieć zaawansowana: Włącz UPnP IGD = niezaznaczone (wyłączyłem go) Z powyższymi ustawieniami nadal mam problemy z połączeniem z internetem (diagnostyka systemu Windows mówi „Windows nie może komunikować się z urządzeniem lub zasobem (Podstawowy serwer DNS)” Połączenie za pomocą kabla LAN. Główny router - punkt danych (jeśli jest) - 2. port WAN routera --- Port LAN - port komputera. Wejście przeglądarki 192.168.100.1 Ponieważ może to być drugi router IP, jak określono w głównym statusie routera. Wszystkie ustawienia pozostają domyślne, brak zmian po przywróceniu ustawień fabrycznych. Domyślnym ustawieniem w trybie mostka jest router bezprzewodowy.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)