Zalecenia dotyczące kompilacji Ryzen ITX
#2

Pochodzi z Gigabyte AB350N-Gaming WiFi. Osobiste doświadczenie zaleca, aby Ryzen w wersji innej niż X był niższy. Zmniejszy to ryzyko przegrzania VRM, ponieważ otrzymujesz chłodnicę w stylu wieży. W przypadku rozmieszczania układów naprawdę sprowadzamy się do osobistych preferencji. Zbudowałem na Silverstone Ryzen RVZ02 i bez problemu. Jeśli chodzi o Asrocka, widziałem, że istnieje również problem termiczny z powodu QC. Pamiętaj o sprawdzeniu tablicy przy zakupie. Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Dlaczego nie wybrać opcji 1700 lub 1600? Inne części wydają się w porządku. Jeśli chodzi o część wentylatora. Obie płyty mają takie same nagłówki wentylatorów (1 CPU / 1 płyta), ale Asrock ma jeszcze jedną dedykowaną do pompy. Myślę, że jeśli fani noctua mają dołączony splitter? Monitor wybrałbym asus po prostu ze względu na markę.
Reply


Messages In This Thread
Zalecenia dotyczące kompilacji Ryzen ITX - by paul.william.reilly - 08 May 2019, 03:30 AM
RE: Zalecenia dotyczące kompilacji Ryzen ITX - by vederis - 08 May 2019, 03:33 AM
RE: Zalecenia dotyczące kompilacji Ryzen ITX - by jester24zyx - 08 May 2019, 03:36 AM
RE: Zalecenia dotyczące kompilacji Ryzen ITX - by ravazmu - 08 May 2019, 03:39 AM
RE: Zalecenia dotyczące kompilacji Ryzen ITX - by senthilprabhu.ind - 08 May 2019, 03:42 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)