Oczekiwana funkcja bezprzewodowej łączności domowej
#5

nanoprobe napisał: Może możesz udostępnić markę / model? Mój poprzedni aztech można wybrać kanał. Ale może nie być konieczną cechą, jeśli produkt wprowadza się na rynek jako zapewniający połączenie bezprzewodowe technicznie bez błędów Dokładnie .. wcześniej dostałem Aztecha, który pozwala mi zmienić kanał ... więc dostałem D-Link W310AV i zdałem sobie sprawę, że kanał jest przeciążony ... postanowiłem zmienić kanał, ale nie ma opcji. Nazywane wsparcie techniczne, „ograniczenie produktu”. westchnienie ... powiedziałem im, że nigdy nie widzieli produktu wifi, który nie pozwala na zmianę kanału wifi. Po routerze Dlink Starhuba i tym incydencie ... myślę, że w przyszłości zamierzam zminimalizować produkt Dlink ...
Reply


Messages In This Thread
Oczekiwana funkcja bezprzewodowej łączności domowej - by majormaxillary - 16 May 2019, 06:55 PM
RE: Oczekiwana funkcja bezprzewodowej łączności domowej - by mandie.nitschke - 16 May 2019, 06:58 PM
RE: Oczekiwana funkcja bezprzewodowej łączności domowej - by fallow - 16 May 2019, 07:01 PM
RE: Oczekiwana funkcja bezprzewodowej łączności domowej - by poxin13 - 16 May 2019, 07:04 PM
RE: Oczekiwana funkcja bezprzewodowej łączności domowej - by dearadioo7 - 16 May 2019, 07:07 PM
RE: Oczekiwana funkcja bezprzewodowej łączności domowej - by jonnob73 - 16 May 2019, 07:10 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)