czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana
#10

Gribber napisał: 1. mr starhub basher co jest z tobą nie tak? Czy obraziłem cię czy coś takiego? Czy może jesteś nieszczęśliwy, ponieważ udało mi się udowodnić, że twoje fakty są tylko kłamstwami? Uciekłeś jak _ _ _ _ _ _ tutaj. 2. Nie ucz mnie o B i b, gdy wiedza o twojej sieci wydaje się wystarczająco żałosna. (Wszystkie ISP używa ..) LOL !!! Warunki pracy w sieci. 3. 12MBps szybko (celuję zwykle w 8-10) - w przypadku, gdy twoim hobby jest skakanie jak dziecko? Mogę uzyskać dobrą 15-18 MB / s STABILNOŚĆ z moim bezprzewodowym N. Aby myśleć, że używa AC. znowu jego plan może być wąskim gardłem. Koleś. to wszystko, na co musisz odpowiedzieć. Nie musisz się kręcić, walcząc z innymi, gdy twoja wiedza jest ograniczona prywatnie. Patrząc na sposób, w jaki „lubisz”, gdy ludzie, którzy nie mają komentarza do sieci o żałosnej linii Starhuba, wiedziałem już, jak bardzo jesteś „dobry”. Muszę przyznać, że jeśli myślę, że moje umiejętności sieciowe są tylko przeciętne, musisz być najgorszy. Przyznaj się do błędu i przejdź dalej. Czy to takie trudne? 1) YMMV i sympatyzuję z warunkiem TS dla tego wątku. Co z tym jest nie tak? Możesz dobrze spędzić czas ze Starhubem, nie oznacza to, że cała reszta jest. BTW, nie bash Starhub. Sprawdź swoje fakty. Chcę tylko wziąć Raport Konsumenta IDA i pokazać wszystko. 2) Czy możesz PRZECZYTAĆ, że TS korzysta z planu 100 Mb / s, oczywiście jest maksymalny i prawdopodobnie uważasz, że jest powolny, to znaczy, że jesteś zbyt bogaty, aby zapłacić za większą przepustowość. Czy korzystasz z planu 200 Mb / s lub 300 Mb / s lub 1 Gb / s? 3) Jeśli nie możesz odpowiedzieć na te dwa, proszę FO.
Reply


Messages In This Thread
czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by sanjay.suryavansi - 29 May 2019, 12:46 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by hninhninoo321 - 29 May 2019, 12:49 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by leylacafferata - 29 May 2019, 12:52 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by sudipc2008 - 29 May 2019, 12:55 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by sweetmsava - 29 May 2019, 12:58 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by pedrocastle13 - 29 May 2019, 01:01 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by sdean75 - 29 May 2019, 01:04 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by pedrocastle13 - 29 May 2019, 01:07 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by jonnob73 - 29 May 2019, 01:11 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by beachesndeserts - 29 May 2019, 01:15 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by osdrillsforskills - 29 May 2019, 01:18 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by jeremyalittle - 29 May 2019, 01:21 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by salls317 - 29 May 2019, 01:24 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by sdean75 - 29 May 2019, 01:25 AM
RE: czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana - by dmcuong.arena - 29 May 2019, 01:28 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)