Chcesz zbudować nową platformę na weekend BF / CM
#1

Witam wszystkich, jak zatytułowałem, chcę skorzystać z oferty Czarnego Piątku / Cyber poniedziałku i zbudować nową platformę. Nie zrobiłem tego w ciągu kilku lat i straciłem kontakt, mam nadzieję, że eksperci tutaj mogą mi coś polecić!     Zastosowanie: Poza surfowaniem i pracą nad dokumentami, nie mam nic przeciwko oglądaniu programów w rozdzielczości 1080p na razie (opcjonalnie 4K). Od czasu do czasu wykonuję lekką pracę w Photoshopie / Premiere / Autocad. Zostanie uruchomiony Win10.       Nie potrzebuję niczego nadzwyczajnego z RGB / LED, nie zamierzam używać OC. Budżet na razie około 1,2 tys.     Obudowa: Potrzebuję czegoś niezbyt dużego, patrząc na płyty Mini ITX. NZXT H200 jest czymś, czego potrzebuję, nawet lepiej, jeśli jest coś tańszego bez przezroczystej strony.   PSU: Super Flower Leadex II 80+ Gold 650W Procesor: AMD Ryzen 2600x Mobo:?   SSD: Samsung EVO 860 m.2 500GB (2-gi SSD: Prawdopodobnie leżę w pobliżu)   GPU:? RAM: 8 GB x 2 lub 16 GB x 2, w zależności od ceny Monitor: 21 - 24 ", który może być zamontowany na VESA         Dzięki wielkie!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)