Porady dotyczące sieci domowej z routerem i przełącznikiem.
#1

Cześć chłopaki, próbowaliście zapytać moje qny w kilku wątkach, ale nie otrzymali żadnej odpowiedzi, więc chciałbym zacząć wątek i nadzieję. czy ktoś może mi pomóc z moim zapytaniem.   Chciałem zainstalować 2 lub 3 punkty lan w kilku pokojach. ale ajub zasugerował, że wystarczy ułożyć pojedynczy kabel i użyć przełącznika, jeśli to konieczne, w odpowiednim pomieszczeniu. ajub powiedział, że prędkość nie ulegnie zmianie.   ok, powiedzmy, że moja konfiguracja jest poniżej:   tp >> ont >> router (asus rt-n66u) >> pokój 1, 2, 3, 4, NAS (na usb), drukarka (na usb)   wierzę, że wszystkie pokoje będą mogły uzyskać dostęp do nas, ponieważ router ma 4-portowy przełącznik sieciowy, prawda?   i powiedz, jeśli mam dodać przełącznik w pokoju 1,   przełącznik (pokój 1) >> komputer, telewizor   czy mój komputer w pokoju 1 będzie mógł uzyskać dostęp do NAS lub drukarki, ponieważ w konfiguracji są teraz dwa przełączniki?   a gdybym miał dodać kolejny przełącznik w pokoju 2,   przełącznik (pokój 2) >> komputer, telewizor   czy komputer PC w pokoju 2 będzie mógł komunikować się z komputerem w pokoju 1?   dzięki!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)