300 Mbps Fibre - czy powinienem wymienić router Asus N56U?
#1

Używam routera Asus N56U, ale sprawia mi to problemy. Po pierwsze, nie może nawet przejść przez jedną betonową ścianę płaskiego HDB.   Mój sygnał Wi-Fi na pulpicie wynosi tylko 1 bar i znajduje się bezpośrednio za ścianą, gdzie znajduje się router.   Innym problemem jest to, że router zawsze traci łączność z Internetem, nawet jeśli Wi-Fi jest nadal podłączony do pełnej mocy na smartfonie z bezpośrednią linią widzenia. Musisz ponownie uruchomić router, aby uzyskać dostęp do Internetu. Dzieje się to kilka razy w miesiącu. Czy to normalne?   Mam tylko 300 Mb / s światłowodu, więc nie chcę wydawać zbyt dużo na drogie routery, które osiągają prędkość do 1 gb / s. Ale chcę dostać router, który dobrze przenika ściany. Jakieś rekomendacje?
Reply


Messages In This Thread
300 Mbps Fibre - czy powinienem wymienić router Asus N56U? - by elliotthighland - 14 Jun 2019, 08:34 AM
RE: 300 Mbps Fibre - czy powinienem wymienić router Asus N56U? - by bluechip20071 - 14 Jun 2019, 08:37 AM
RE: 300 Mbps Fibre - czy powinienem wymienić router Asus N56U? - by mikegrudowski - 14 Jun 2019, 08:39 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)