Potrzebujesz porady z kompilacją gier na PC
#1

Cześć chłopaki! Więc mój ziemniaczany laptop, który działał w trybie Lowwatch przy 30 klatkach na sekundę, w końcu zginął na mnie. Nigdy nie byłem zbytnim graczem, a moje doświadczenie z grami nie jest zbyt duże. Jednak ostatnio grałem dużo w Overwatch, a jakość projektu gry sprawiła, że poczułem, że powinienem dostać maszynę, która może dobrze uruchomić grę, aby móc cieszyć się nią o wiele bardziej. Ponieważ nigdy dotąd nie rozważałem budowy własnego komputera, perspektywa wybrania części wydaje mi się trudna, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak nie mam najmniejszego pojęcia, jak odczytywać specyfikacje. Naprawdę używam tylko PC do Overwatch. Brak planów przesyłania strumieniowego w przyszłości. Ponadto nie jestem pewien, czy ma to jakikolwiek wpływ, ale zamierzam uczestniczyć w Digipen w 2018 r., Więc komputer PC, który może być również używany do tworzenia gier, będzie dodatkowym bonusem. Jednak najważniejszym celem dla mnie jest wciąż możliwość uruchamiania Overwatch z najwyższą jakością, na jaką pozwala cena. Budżet nie jest ścisły i cieszę się, że mogę zapłacić kilkaset dolarów więcej, jeśli oznacza to dobry wzrost wydajności. Potrzebuję jednak monitora, który będzie uwzględniony w cenie. : x Jeśli mój budżet jest zbyt mały na to, co chcę osiągnąć, jestem otwarty na sugestie dotyczące kompilacji, które mogą osiągnąć ten sam cel w minimalnej cenie powyżej mojego budżetu.   Widziałem też mini GTX1070 na 500 na Qoo10, co wydaje się dobrym punktem wyjścia.   Bardzo dziękuję za Twoją pomoc! Naprawdę wspaniale jest znaleźć taką społeczność!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)