Potrzebujesz nowego komputera do edycji wideo
#1

Cześć wszystkim, mój obecny komputer nie może edytować na liniach wideo większych niż 1080p i chcę uzyskać komputer, który może obsłużyć przynajmniej 4k60fps, więc mogę ustawić gopro lub następne kamery, które kupię do tej rozdzielczości. Używam DaVinci Resolve (który wydaje się wymagać porządnego GFX) i Adobe Premiere Elements (nie wersji pro).    Aktualny komputer Zmontowany przez kogoś innego w maju 2013 roku Procesor: i5 3570 MB: asrock b75 pro3m Ram: kingston 8 gb ddr3 Karta GFX: powercolor 7950 3gb pcs plus SSD: plextor m5 pro 128 gb ssd Dysk twardy: TOSHIBA DT01ACA200 2TB 7200 RPM (zakupiony w 2017 r. W celu zastąpienia starego dysku twardego) DVD: asus 24x dvdrw PSU: fsp platinum 550 w Przypadek: futerał Sharkoon T28 OS: Windows 10 Home (powinien być związany z MB, zgubiłem klucz CD) Wifi Odbiornik: linksys ae 3000 dwuzakresowy odbiornik n (używam wifi, nie podlega negocjacjom ... byłoby miło uzyskać wewnętrzną kartę wifi, aby nie wypłynęła z mojego com)   Myślę, że części są trochę stare, więc może po prostu lepiej jest kupić nowy komputer niż próbować uaktualnić i przekazać ten komputer innemu członkowi rodziny. Mam budżet w wysokości 1400–1800 USD (licząc na zakup przynajmniej Ryzena 7 1700). Będę robił edycję wideo i lekkie gry (kiedyś był większym graczem, ale nawet wtedy nie używam ustawień maksymalnych).    Myślałem o zdobyciu wszystkich części z motywów PC, aby mogli mi pomóc zebrać za darmo i być może zdobyć system operacyjny z Carousell.   Dzięki!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)